تور دهلی + گوا مهر 98

نوع سفر
هوایی - ماهان ایر
تلفن آژانس
۰۲۱-۴۱۵۳۵
خدمات آژانس
۷ شب اقامت با صبحانه پرواز ماهان پرواز داخلی دهلی به گوا و بالعکس ویزای الکترونیکی هند راهنمای فارسی زبان ترانسفر فرودگاهی و بین شهری بیمه نامه مسافرتی یک گشت شهری در دهلی و گوا همراه با تور کشتی روی رودخانه ماندوی
مدارک لازم
اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار با درج امضا مسافر ۲ قطعه عکس رنگی ۵*۵ کپی شناسنامه (صفحه اول و دوم) کپی کارت ملی پشت و رو فرم پر شده جهت اطلاعات مسافر. لطفا جهت دریافت این فرم با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمایید. مسافر جهت انگشت نگاری در زمان مقرر باید در سفارت حاضر شود.
توضیحات بیشتر
- هزینه تور برای کودک زیر ۲ سال مبلغ ۲.۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد. - مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت اعتبار و هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. - کلیه ورودیه ها به عهده خود مسافر می باشد. - پرداخت ۵۰% مبلغ تور هنگام ثبت نام الزامی می باشد. در صورت اقدام ویزای عادی جهت ورود به هندوستان مبلغ ۴۰۰.۰۰۰ تومان به پکیج اضافه می گردد. مسافر جهت انگشت نگاری در زمان مقرر باید در سفارت حاضر شود. شرکت خدمات مسافرتی آویسا همه روزه از ساعت ۹ لغایت ۱۸ جوابگوی شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۱۵۳۵ تماس بگیرید. در صورت نیاز جهت کسب اطلاعات در روزهای تعطیل و ساعتهای غیر کاری با شماره همراه ۰۹۹۱۹۰۰۵۶۰۷ تماس حاصل فرمایید.