تور مجارستان 7 دی 98

نوع سفر
هوایی - ایران ایر
آژانس
لاچین سیر
تلفن آژانس
۰۲۱-۴۱۶۶۴۱۶۶
خدمات آژانس
بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ایران ایر (از طریق وین) اقامت در هتل های ۴ ستاره با صبحانه اخذ ویزای توریستی شنگن بیمه مسافرتی ترانسفر فرودگاهی به هتل و بالعکس ترانسفر بین شهری یک گشت شهری در بوداپست راهنما برنامه سفر : روز اول: ورود به فرودگاه شهر وین در اتریش، دیدار با تور لیدر، حرکت به سمت مجارستان و ورود به شهر بوداپست و اقامت در هتل. روز دوم: صرف صبحانه، تور شهری بوداپست بهمراه تورلیدر. روز سوم: در اختیار. روز چهارم: در اختیار. روز پنجم: تحویل اتاق و خروج از هتل و حرکت به سمت فرودگاه وین و باز گشت به تهران.
مدارک لازم
- پاسپورت با ۷ ماه اعتبار و دو برگ سفید - شناسنامه و کارت ملی - ۲ قطعه عکس رنگی بدون رتوش و ۱ قطعه برای ویزای شینگن - ارائه ویزاهای شینگن قبلی - گواهی تمکن مالی و پرینت ۶ ماه آخر گردش حساب از سپرده بانکی - بیمه مسافرتی - گواهی اشتغال به تحصیل، ریز نمرات، افتخارات و مدارک معتبر علمی (دانشجویان) - گواهی اشتغال به کار، کارت بازرگانی، ثبت شرکت و مجوز مطب و … (صاحبان مشاغل و تاجران) - گواهی بازنشستگی - سند مالکیت در صورت وجود - معرفی نامه در صورت کارمند بودن - دعوت نامه در صورت وجود
توضیحات بیشتر
۱- مسئوليت كنترل پاسپورت به عهده شخص ثبت نام كننده مي باشد و آژانس لاچین سیر هيچگونه مسئوليتي در قبال ممنوعيت خروج از كشور مسافر ندارد . ۲- پرداخت ۵۰% از مبلغ کل تور در زمان ثبت نام الزامی می باشد. ۳- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه مبلغ ۱۰ درصد مبلغ ارزی و ۱۰ درصد مبلغ ریالی تور از مبلغ کل کسر و مابقی مسترد می گردد. ۴- مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند. پرداخت هزینه ارزی سفارت به عهده مسافر می باشد. لذا بهمراه داشتن مبلغ ارزی مورد نظر نزد مسافر الزامی می باشد. ۵- اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت لاچین سیر باقی می ماند. ۶- مبلغ ۸۹ یورو هزینه صندوق سفارت به عهده مسافر می باشد. ۷- ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد. ۸- سن مسافرین بر اساس اطلاعات پاسپورت محاسبه می گردد و جهت رزرو اتاق برای کودکان (با تخت و بدون تخت)، تاریخ روز ورود به هتل ها ملاک محاسبه قرار می گیرد. مبنای محاسبه سن کودکان تاریخ ورود به هتل ها می باشد. ۹- درصورتی که کودک در هر سنی از تخت کامل استفاده نماید، هزینه ارزی برابر با بزرگسال اخذ خواهد گردید. ۱۰- نرخ کودک زیر ۲ سال ۳۰۰ یورو + ۱۰ درصد نرخ بلیت می باشد.